Ağaç Çocuk Evi

Ağaç Çocuk Evi

Ağaç çocuk evi demonte kurulum imkanı tanıyarak, çocuklarınızın rahatlıkla oynamasını sağlayan bir oyun alanıdır. Kolay kurulum desteğiyle kısa sürede hazırlamanıza yardım eder. Çocukların hayal gücünü destekleyen bir park alanı olarak da kullanım imkanı sunar. Çocukların risk almadan güvenle oynamalarına yardım eden bir üründür. Ağaçtan imal edilen ağaç ev, birçok farklı formda üretilir. Bu sebeple üretim esnasında çocuklarınızın içerisine girebilecekleri büyük boylarda mevcuttur. İsteğe göre küçük formlarda üretilen çocuk evleri, çocuklarınızın zorlanmadan kullanabilecekleri şekilde hazırlanmıştır. Her ebatta üretilen oyun evleri, çocuğunuzun tatil alanlarında sık kullanmasına imkanı tanır. Rahatlıkla kurulum işlevine sahip olan demonte yapısıyla birlikte her zaman güvenli bir malzeme yapısına sahiptir.

Ağaç Çocuk Evi Kurulumu

MDF ürün yapısına sahip olduğu için demonte kurulum imkanı tanır. Bu sayede kolay bir şekilde kurulumu gerçekleştirerek istediğiniz yere konumlandırmanıza yardım eder. Çocuğunuzun severek oyun oynayacağı özel bir alana sahip olmasını sağlar. Bu sebeple oyuncakların yer kaplamaması için de çocuk oyun evleri toparlayıcı bir işleve sahiptir. Ağaç çocuk evi isteğe göre bahçede de kurulum sağlanabilecek kolaylığı sunar. Birçok renk, ebat, görsel çeşide sahiptir. Çocuklardaki aidiyet duygusunu en iyi şekilde geliştiren oyun evleri, istenildiğinde konumu rahatlıkla değiştirilebilir. Sağlıklı malzemeden üretilerek 1. Sınıf ahşap ithal ürün yapısına sahiptir. Bu sayede çocuğunuz güvenle oyun oynayarak zaman geçirebilir.

Ağaç Çocuk Evi Fiyatları

Birçok farklı modele sahip olan ağaç evleri, renk çeşidiyle çocuğunuzun istediği formlarda imal edilir. Her modeliyle ebat seçeneği değişmektedir. İstediğiniz görünümde olmakla beraber ürün malzemesi dayanıklı bir yapı sergiler. Çocuğunuzun güvenle kullanabileceği ürün yapısına sahiptir. Ürün yapısında çizilme, kırılma gibi deformasyon yaşanma imkanı yoktur. Dayanıklı materyal yapısıyla uzun süre kullanıma uygundur. Nefes alabilen ahşap yüzey kullanarak çocuk sağlığını önemsemekteyiz. Yatay, düşey taşıyıcının çam lambriden üretilmesiyle şık bir görünüm sağlamaktayız. Cam uygulanacak alanlara pleksi uygulayarak fonksiyonellik kazandırmaktayız. Her metrekareye göre ayrı imal edilen birçok forma sahiptir. Bu sayede ağaç çocuk evi çocuğunuzun rahatlıkla oyun oynaması için konforlu bir alan sunar.

Bilgi Al