Ahşap Bahçe Oyun Evi

Ahşap Bahçe Oyun Evi

Ahşap bahçe oyun evi, çocukların severek kullandığı bir kulübe şeklindedir. Birçok formda ürettiğimiz oyun evleri, bahçeler için rahatlıkla konumlandırılabilir ürün içeriğine sahiptir. Dış mekana uygun bir tasarım imkanı sunan oyun evi, renk, ebat, dizayn olarak değişim gösterir. Bu sayede çeşit özelliğine sahip olan ahşap oyun evlerini, çocukların oynayabileceği şekilde hazırlamaktayız. Kullanılan üretim materyalleri, çocuğunuzun sağlığı açısından en iyi kalitede üretilir. Tercih edilen ahşap ürünlerse hava alabilen materyal tercihiyle sağlanmıştır. Hijyenik, sağlıklı ürün kullanımı mevcuttur. Doğal materyallerin tercihiyle hazırlanan oyun evleri, çocukların rahatlıkla kullanabileceği formlarda üretilmiştir. Basit, mantıksal bir formda tasarlanmış olan ürün, tek katlı olduğu gibi çok katlı da olabilir.

Ahşap Bahçe Oyun Evlerinde Renk Çeşidi

Çocukların zaman geçirmek istedikleri alanlar, her zaman geniş iç kapasitesiyle konforlu kullanım imkanı sunar. Pencere kısımlarında pleksi kullanarak kırılacak bir materyal bulunmamaktadır. Çocuğunuz rahatlıkla oyun alanında keyifle vakit geçirebilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Kullanılan boya kalitesiyle zarar vermeyen materyal tercihi mevcuttur. Ahşap yalıtımsız karkas sistem tercih edilmiştir. Bu sayede dayanıklı bir yapı sergiler. Ahşap ayakları üzerine kısa sürede montaj yapabilirsiniz. Ahşap bahçe oyun evi alırken çocuğunuzun renk tercihi farklı olabilir. Birçok renkte üretilen oyu evleri, canlı bir görünüme sahiptir. Dış materyaliyle iç materyal kullanımı kalitesiyle ön plandadır. Çatı karkası hazırlanırken böceklenme olmaması amacıyla emprenye yaparak koruma sağlanmıştır.

Ahşap Çocuk Oyun Evi Ebatları

Birçok çocuğun hayali olan oyun evleri, tercihe göre farklı ebatlarda hazırlanır. Üretim yapılırken dikkat edilen konulardan biri de çocukların rahatlıkla kullanmasıdır. Deformasyona izin vermeyen materyal yapısıyla dayanıklı bir yapı sergiler. Her ebatta üretilen ahşap oyun alanları, çocukların kullanım esnasında zarar görmemesini sağlar. Nefes alabilen ahşap koruyucuya sahiptir. Kısa sürede monte edilen yapısıyla kullanım imkanı sunar. İnsan sağlığını etkileyecek herhangi bir materyal kullanılmamıştır. Bu sebeple de çocuğunuzun rahatlıkla güven içinde kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Yalıtım sistemli tercih edilirse maliyet açısından değişim gösterebilir. Isıdan, soğuktan etkilenmemesi amacıyla ahşap bahçe oyun evi tasarımı her çocuğun tercihine göre hazırlanır.

Bilgi Al