Ahşap Çocuk Evi

Ahşap Çocuk Evi

Ahşap çocuk evi, geniş yapısı, şık dizaynıyla çocukların eğlenmelerini sağlayan bir oyun evidir. Ahşap materyalden hazırlanarak doğal yapısını korur. Tercih edilen her materyal doğal yapısıyla çocuğunuzun güvenle kullanmasını sağlar. Bu sayede hijyen, çevre dostu ürün yapısıyla tercih edebileceğiniz bir içeriğe sahiptir. Demonte yapısıyla kolay kuruluma imkan tanır. Bu sayede kısa sürede hazırlanarak istenilen alana monte etmenize yardımcı olur. Ahşap yapısıyla dayanıklı bir yüzeye sahiptir. Soğuk, sıcak havalara göre kolaylıkla etkilenmeyen bir malzeme tercihi yapılmıştır. Çocuğunuz için tercih ettiğiniz ahşap oyun evi, isteğinize göre yalıtımlı hazırlanır. Bu gibi durumlarda maliyet değişim gösterebilir. Çocuğunuzun güvenliği açısından pleksi kullanımı sağlanmıştır.

Ahşap Oyun Evi Materyal Yapısı

İç dizaynıyla birlikte dış yüzeyi oldukça dirençli bir malzemeden yapılmıştır. Doğal malzeme kullanımıyla sağlıklı bir ortam oluşturulur. Ahşap oyun alanı, çocukların güvenle kullanabilecekleri alanlardır. Beton zemin üzerine kurulduğu gibi ahşap ayaklar yardımıyla dik durur. Kullanım esnasında sarsılma gibi durumlar söz konusu olmaz. Ahşap çocuk evi üretim esnasında tercihinize uygun renkte hazırlanır. Demonte kurulum imkanı sunan oyu evi, kullanışı bir iç hazneye sahiptir. Dış ortama karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Çatı karkası, tercihe göre ahşap lambri yapılır. Çatı uygulaması için marina kontra tercih edilir. Böylelikle yağmur, kar gibi soğuk hava koşullarına uygun şekilde hazırlanır. Renk çeşidiyse geniş yelpazede tutulmuştur.

Ahşap Oyun Evi Fiyatları

Birçok çocuğun hayalini kurduğu oyun evi, ahşap yapısıyla şık bir duruş sergiler. Çocukların rahatlıkla zaman geçirebileceği alanlar, hijyen açısından steril malzemeyle hazırlanır. Kolaylıkla temizlenebilen yapısıyla kullanımı kolaylaştırır. Deformasyona uğramadan uzun süre kullanım imkanı sunar.Duvar sistemi ahşap yalıtımsız bir yüzeye sahiptir. Eğer yalıtım tercih edilirse fiyatı değişim gösterebilir. Üretim maliyeti malzeme yapısıyla fark gösterecektir. Farklı ölçülerde tasarlanmıştır. İstenilen her ebatta hazırlanarak teslim edilir. Firmamız tarafından hazırlanan demonte ahşap oyun evi, kurulumuyla kısa sürede kullanıma hazır olur. Farklı formda hazırlanmış olan dış yapısıyla minimalist şık bir yapı ortaya konmuştur. Benzersiz ürün çeşidiyle birlikte ahşap çocuk evi, kalitesiyle tercih edilebilir yapıdadır.

Bilgi Al