Bahçe Oyun Evi

Bahçe Oyun Evi

Bahçe oyun evi, birçok renkte üretilmekte olup geniş model yapısına sahiptir. Dayanıklı olması için ahşap kullanımı söz konusudur. Demonte halde bulunan ahşap oyun evi, istediğiniz alanda kolay kurulum imkanı sunar. Bu sayede zaman kaybı yaşamadan hazırlanabilir. Geniş formda üretilen oyu evleri, aynı zamanda minimal yapıda tasarlanmış alanlar da olabilir. Tercihe göre fark gösteren ebat seçeneği olduğu gibi tercihinize uygun imal edilmektedir. Ürün içeriği rahat nefes alabilen yapıda tasarlanmıştır. Ahşap formun kalın yapıda olmasıyla kırılma, çatlama gibi deformasyona izin vermez. İmal edilirken çocukların kolaylıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kapıyla pencereler ahşaptan üretilmiştir. Bu sayede soğuk havanın geçişini engeller yapıda tasarlanmıştır.

Bahçe Oyun Evi Materyal Yapısı

Kullanılan materyal kalitesiyle oyun evleri çocuğunuzun sağlığı açısından uygun kullanım imkanı sunar. Bahçenize kolaylıkla kurulum sağlayabileceğiniz yapıda tasarlanmaktadır. Demonte yapısıyla dış mekana uyumlu bir ürün özellik gösterir. Böylece istediğiniz alana kurulum sağlayarak portatif yapıya sahiptir. Bahçe oyun evi tercihinde bulunurken istediğiniz renkle ebat seçeneğinde üretim yapmaktayız. Bu sayede tercih ettiğiniz alana uygun olarak üretim sağlıyoruz. Kapıyla pencere ahşap materyalden üretilmiştir. Çatılarda 15 mm kalınlıkta marina kontra kullanılmıştır. Böylece dayanıklı bir yapıda kullanım imkanı sunar. Benzersiz görünümüyle birçok çeşidi mevcut olan oyun alanı, çocukların arkadaşlarıyla interaktif oyun oynamasını sağlar. İç dizaynıyla dayanıklı olmasının yanında şık bir dizayna sahiptir.

Bahçe Oyun Evi Fiyatları

Birçok çeşit özelliği sunan firmamız, oyun evlerinde geniş yelpazede ürün özelliğine sahiptir. Farklı formlarda, görsel yapıya sahip olan oyun evleri, çocuğunuzun hayalini kurduğu şekilde tasarlanır. Üretimde projeye uygun bir tasarım hakimdir. İklim şartlarına göre tasarlanarak uygun maliyette satışa sunulur. Kolay demonte yapı sergileyen oyun  evi, ahşap olmak üzere birçok materyal tercihiyle hazırlanır. Çocukların kolay kullanım sağlaması için fonksiyonel yapıda tasarlanıştır. Kolaylıkla kapısının açılıp kapanması gibi pencere kısımlarında belirli alanlarda pencere alanı açılmıştır. Bu sayede çocuğunuzu rahatlıkla görme imkanına sahipsiniz. Kullanım esnasında çocuğunuz için zararlı hiçbir materyal kullanılmamıştır. Bu sebeple bahçe oyun evi tercihinize uygun bir yapı sergiler.

Bilgi Al