Ahşap Çocuk Oyun Evi

Ahşap Çocuk Oyun Evi

Ahşap çocuk oyun evi her çocuğun hayalini süsleyen bir oyun alanıdır. Birçok modelde tasarlanarak farklı formlarda üretilmiştir. Çeşitli renkle ebat tercihi sağlanmıştır. Üretimimiz olan oyun evlerinin kullanım alanları açık havada belirlenen mekanlardır. Kolay kurulabilir şekilde tasarladığımız ürünü, istediğiniz ebatta hazırlamaktayız. Ahşap kullanımı sayesinde hava alabilen yapısıyla çocukların konfor alanına uygun olarak hazırlanır. Bu sebeple çocuğunuzun kullanım esnasında güvenle oynamasını sağlar. İçerik malzemesiyle kaliteli materyal yapısına sahiptir. Malzeme tercihinde kapıyla pencere için ahşap ürün kullanılmıştır. Hiçbir şekilde cam kullanımı söz konusu değildir. Çocukların zarar göreceği hiçbir materyal kullanılmamıştır. Tercih edilen her ürün kalitesiyle dayanıklı bir yapı sergiler.

Ahşap Çocuk Evlerinde Çeşit Özelliği

Tercih edilen ahşap çocuk evlerinin her biri farklı görünümde tasarlanmıştır. Bu sayede her zevke uygun bir yapıda hazırlanmaktadır. Çocuğunuzun beğendiği oyun alanında oynaması, eğlenceli bir kullanım imkanı tanır. İnteraktif yapısıyla birçok çocuğun zevkle oynadığı çocuk evi, iki kısımda incelenir. Verandalı, verandasız olmak üzere farklı seçeneklere sahiptir. Verandalı olanlar geniş yapıda olsa da verandasız evlerde birçok ebat seçeneğine sahiptir. İstediğiniz şekilde üreterek çocuğunuzun rahat bir şekilde oynamasını sağlıyoruz. Ahşap çocuk oyun evi üretimde kullandığımız materyal tercihiyle doğal ürün yapısına sahiptir. Dayanıklı içeriği sayesinde hiçbir şekilde deformasyon sağlamaz. Böylece uzun süre kullanmanıza imkan tanır.

Ahşap Çocuk Evlerinde Fiyatlar

Birçok çocuk evi modeli üreterek her zevke hitap etmekteyiz. Ürünlerde mevcut olan renk tercihi de geniş yelpazede sunulmuştur. Çocuğunuzun tercih ettiği renkte üretim yaparak istenilen modellerde hazırlanmaktadır. Her çocuğun güvenle oynayacağı ağaç evlerde herhangi bir zarar verici madde kullanılmamıştır. Bu sayede dayanıklı ürün yapısına sahip olmasıyla çeşit özelliğine sahiptir. Tercihe göre kaydıraklı, merdivenli çeşit özelliği de sunmaktayız. Model yapısında renk, ebat olmak üzere birçok seçenek mevcuttur. Ahşap evlerin özelliklerinden biri de çatısındaki dayanıklılıktır. Kullanılan malzeme sayesinde soğuk, sıcak havayı tutarak iç yapısında çocukların rahatsız olmasını önler. Çocuğunuzun güneşe maruz kalmasına engel olduğu gibi soğuk havaya karşıda önleyicidir. Demonte yapısı sayesinde ahşap çocuk evi her zaman kolay kurulumu destekler.

Bilgi Al